Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Huawei Honor 9 Lite

Kodi i produktit:
232797
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603643652
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Honor 9 Lite
I përdorshëm me markat:
Honor

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ScreenShield është vegël e shkëlqyer për ta mbajtur ekranin të ri për një kohë të gjatë. Aplikimi i folies është i thjeshtë dhe merr shumë pak kohë. Ofron mbrojtje ndaj pluhurit dhe gërvishtjeve. ScreenShield minimizon rrezikun e dëmtimit të pajisjeve tuaja. Pajisjet qëndrojnë të reja për një kohë të gjatë. Folia është shumë e hollë dhe nuk e ndikon punën e pajisjes. Ofrohet qëndrueshmëri e lartë dhe garancion jetësor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603643652
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Honor 9 Lite
I përdorshëm me markat:
Honor
Kodi i prodhuesit:
HUA-HON9LT-D
Lansuar:
15. 3. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE