Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Huawei P20 Lite

Kodi i produktit:
234470
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603644123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HUA-P20LT-D
Lansuar:
10. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është pjesa më e ndjeshme e celularit, dhe i nevojitet mbrojtje nga gërvishtjet, shenjat e gishtërinjve dhe pluhuri. Folia HUAWEI P20 Lite është e lëmueshme dhe plotësisht transparente. Ekrani shihet edhe në kohë me diell. Vendosja është shumë e thjeshtë. Ekrani duhet të pastrohet fillimisht mirë. Pastaj thjesht vendoseni lëngun dhe përshtateni folien me ekran.

Vlerësimet

Mire valla
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603644123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HUA-P20LT-D
Lansuar:
10. 4. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE