Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Huawei P20 Lite

Kodi i produktit:
234470
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603644123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HUA-P20LT-D
Lansuar:
10. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është pjesa më e ndjeshme e celularit, dhe i nevojitet mbrojtje nga gërvishtjet, shenjat e gishtërinjve dhe pluhuri. Folia HUAWEI P20 Lite është e lëmueshme dhe plotësisht transparente. Ekrani shihet edhe në kohë me diell. Vendosja është shumë e thjeshtë. Ekrani duhet të pastrohet fillimisht mirë. Pastaj thjesht vendoseni lëngun dhe përshtateni folien me ekran.

Vlerësimet

Mire valla
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603644123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HUA-P20LT-D
Lansuar:
10. 4. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE