Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Sony Xperia XA2 Ultra H4213

Kodi i produktit:
234471
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SON-XPXA2U-D
Lansuar:
10. 4. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është pjesa më e ndjeshme e celularit, dhe i nevojitet mbrojtje nga gërvishtjet, shenjat e gishtërinjve dhe pluhuri. Folia për Sony Xperia XA2 Ultra H4213 është e lëmueshme dhe plotësisht transparente. Ekrani shihet edhe në kohë me diell. Vendosja e tij është shumë e thjeshtë. Ekrani duhet të pastrohet fillimisht mirë. Pastaj thjesht vendoseni lëngun dhe përshtateni folien me ekran.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SON-XPXA2U-D
Lansuar:
10. 4. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE