Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për Xiaomi Redmi Mi A2

Kodi i produktit:
243545
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603646431
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi A2 Global
I përdorshëm me markat:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Screenshield sjell folien mbrojtëse të përshtatur për Xiaomi Redmi Mi A2 e cila arrinë të siguroj ekranin e celularit tuaj nga gërvishtja pa e limituar ndjeshmërinë e prekjes. Aksesori është super i lehtë për t'u vendosur pa krijimin e fluskave të ajrit, është plotësisht transparent në mënyrë që të mos i limitoj nuancat e ngjyrave si dhe është e përbërë ka një shtresë rezistente ndaj shenjave të gishtërinjëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603646431
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi A2 Global
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi i prodhuesit:
XIA-MIA2-D
Lansuar:
23. 8. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE