Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo HELMER USB për fuqizimin e lokalizuesëve LK 503, 504, 505, 604, 702, 703

Kodi i produktit:
291870
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8595568485939
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
LOKHEL1026
Lansuar:
1. 7. 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo USB është projektuar për të fuqizuar lokalizuesit Helmer. Ato bën pjesë në mesin e aksesorëve origjinal. Përputhshmëria: Helmer LK 503, 504, 505, 604, 702, 703. Tensioni i hyrjes: 100 - 240 V. Tensioni i daljes: 5 V. Prodhimi i rrymës: 2 A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8595568485939
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
LOKHEL1026
Lansuar:
1. 7. 2020
Prodhuesi:
Helmer
Ueb-i i prodhuesit:
Helmer-europe.cz
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE