Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues shpërndarës CELLY

Kodi i produktit:
202578
Dizajnuar për:
GPS, celular, tablet
EAN:
8021735721055
Energjia maksimale [A]:
2,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS5USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikues shpërndarës për karikimin e telefonit tuaj, MP3 player, navigacionit, tabletave dhe pajisje të tjera të cilat karikohen me USB Interface. Është i fuqishëm në karikimin e pajisjeve në një shpejtësi maksimale. Është i pajisur me 5 porte të USB 2.4 dhe një output 8A standard USB 5V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
GPS, celular, tablet
EAN:
8021735721055
Energjia maksimale [A]:
2,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS5USB
Lansuar:
30 Nëntor 2016
Lidhësit:
USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
5
Për makinë:
Jo
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE