Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Navitel për navigator 7" (E700/MS700)

Kodi i produktit:
259700
EAN:
8594181740616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Navitel E700, Navitel MS700
I përdorshëm me markat:
Navitel
Kodi:
HOLNAVI7

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Navitel, krijuesi i softuerëve të navigimit ka dizajnuar një aksesor mbajtës origjinal për mbajtjen e këtyre pajisjeve në makina. Mbajtësi, në veçanti, është i përshtatshëm për pajisje naviguese GPS me ekran 7" (E700/MS700). Rekomandohet të ngjitet në xhamin e përparmë të makinës të pastruar paraprakisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594181740616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Navitel E700, Navitel MS700
I përdorshëm me markat:
Navitel
Kodi:
HOLNAVI7
Lansuar:
18. 4. 2019
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, për xham, thithëse
Mbajtëse për:
GPS
Prodhuesi:
Navitel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE