Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Nagivues dhe kamerë për makinë Navitel RE900

Kodi i produktit:
246595
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit (inç):
5
EAN:
8594181740852
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CAMNAVIRE900

Si të porosisim në Gjirafa50?

155.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje shërben si kamerë në veturë dhe në të njejtën kohë si navigacion. Harta e kësaj pajisjeje përmban të gjitha shtetet e Europës, Rusinë, Bellorusinë, Kazakistanin dhe Ukrainën të cilat janë të perditësueshme. Kamera e saj nxjerr video FullHD, me një lent prej 140shkallë. Ajo bën kalkulimin e shpejtë se cila rrugë është më e favorshme. Pajisja gjithashtu përmban ndihmues me zë, ndihmues për mbajtjen e rrugës së duhur, Informacion të shpejtv përmes kamerës. Sistemi operativ është Android. Pajisja ka një ekran 5" me rezolucion 1280x720 piksela. Procesor MTK8382 me 4 bërthama i cili operon me 1.3GHz e cila plotësohet nga 1GB RAM. Memoria e brendshme ka kapacitet prej 16GB me mundësi rritjeje përmes çipave microSD. Ajo ka mundësi lidhjeje me WiFi, 3G, Bluetooth dhe valë të radios FM. Ka një xhek për kufje dhe altoporlant 3.5mm, dhe një bateri prej 800mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit (inç):
5
EAN:
8594181740852
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CAMNAVIRE900
Lansuar:
16. 10. 2018
Lexues i kartave të memories:
Përditësim i vazhdueshëm i hartave:
Prodhuesi:
Navitel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE