Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem navigues Navitel F150

Kodi i produktit:
246593
Diagonalja e ekranit (inç):
5
EAN:
8594181740111
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GPSNAVIF150
Lansuar:
16. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky sistem navigues përmban hartat Republikës Çeke, Sllovakisë, Polonisë, Bellorusisë dhe Ukrainës. Ajo ofron teknologjinë e cila kalkulon rrugën më të favorshme për ju. Gjithashtu ju ndihmon në mbajtjen e rrugës së duhur, në përshtatjen e shpejtësisë dhe të radarëve, slot për kartë të memories, POI, mbajtës në veturë, adapter 12/24V si dhe laps për navigim në të. Ekrani i pajisjes është me prekje. Ekrani ka madhësi prej 5" me 480x272 piksela. Procesori është MStar MSB2521 800Hz. Memoria e brendshme është e gatshme për hartat, dhe mund të rritet falë kartave të memories deri në 32GB. Pajisja ka xhek për lidhjen e kufjeve 3.5mm dhe miniUSB. Sistemi operativ është Windows CE 6.0.

Vlerësimet

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit (inç):
5
EAN:
8594181740111
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GPSNAVIF150
Lansuar:
16. 10. 2018
Lexues i kartave të memories:
Prodhuesi:
Navitel

Bashkangjitja Sistem navigues Navitel F150 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE