GPS Echowell A3 Wireless, i hirtë

100%
78.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54€ në muaj  

189906
1 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave

Ditëve të sotme sporti është ndër pjesët më të rëndësishme të jetës sonë, dhe mirëmbajtja e formës fizike është themeli i një shëndeti të mirë. Sidoqoftë, nëse veç keni nevojë që gjatë aktiviteteve sportive ta matni performancën dhe gjendjen tuaj, atëherë produkti në fjalë do t’iu ndihmojë ta bëni këtë gjatë çiklizmit. Matësi ofron katër lloje të matjes së shpejtësisë: shpejtësinë aktuale, shpejtësia mesatare, shpejtësinë maksimale dhe krahasimin e shpejtësisë mesatare me atë aktuale. Pakoja përmban edhe shumë mjete tjera që shërbejnë për matjen e rrahjeve të zemrës dhe lidhjen e pajisjes me biçikletë.

Detajet teknike

EAN:
5047090000003
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SPTCH123A
Lansuar:
20 Prill 2016
Lloji:
Univerzale
Prodhuesi:
ECHOWELL

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera