Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular HAMMER ENERGY LTE - 32GB, 3GB RAM, e zezë / portokalltë

Kodi i produktit:
242698
Bluetooth:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1280 x 720 (HD)
Modeli i procesorit:
Mediatek MTK6737 (4x1.5 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

197.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 32.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

myPhone Hammer vjen me performancë të lartë përbrenda një trupi super solid i cili mund të qëndroj në temperatura të larta dhe ambiente edhe më ekstreme. Mbajeni këtë celular me vete në çdo aventurë tuajen pa u brengosur se do e dëmtoni. Celulari është i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Mediatek MTK6737 i cili kombinohet me 3GB RAM memorie dhe ekran me prekje (touch) me madhësi 5" dhe rezolucion 1440 x 720 piksela për t'ju mundësuar të shihni imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara si dhe të keni performancë të shpejtë kompjuterike në çdo moment. Porudkti poashtu mban 32GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave, është pajisur me portin microUSB për rimbushjen e baterisë me kapacitet 5000 mAh apo për lidhje me pajisje, funksionon me sistemin operativ Android 8.1 Oreo si dhe vjen i dizajnuar me ngjyrë të zezë të kombinuar me ngjyrë të portokalltë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
5902983603245
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.5
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75.9
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
5000
Kodi i prodhuesit:
TELMYAHENER189LOR
Lansuar:
14. 8. 2018
Lartësia [mm]:
146,6
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje), Rezistent
Madhësia e ekranit [inç]:
5
Memoria operuese [GB]:
3
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Mediatek MTK6737 (4x1.5 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Pesha [g]:
201
Prodhuesi:
Hammer
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1280 x 720 (HD)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
2
Rezolucioni i kamerës [MP]:
8
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
13,95
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.hammerphones.com

Bashkangjitja Celular HAMMER ENERGY LTE - 32GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE