Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Huawei Y5 2018, 2GB RAM, 16GB, i zi

146.50 €
209.50 
Ju kurseni : 63.00   (30%)
* Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Kodi i produktit:
237827
Bluetooth:
Memoria operuese [GB]:
2
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Slot për kartë memorie:
E ndarë
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 24.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave
Huawei Y5 2018 është celular SMART i cili mban brenda vetes performancë solide dhe shfaqje të imazheve të detajizuara në mënyrë që të keni qendrën e argëtimit në dorën tuaj për një çmim të volitshëm. Aksesori vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh MediaTek MTK6739 i cili kombinohet me 2GB RAM dhe ekranin me prekje (touch) me madhësi 4.45" që mban kualitet HD dhe rezolucion prej 1440 x 720 piksela në mënyrë që të përjetoni shpejtësi të lartë kompjuterike të të gjitha aplikacioneve dhe imazhe kristal të pastërta. Pos kësaj, ai është pajisur me 16GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave, mban portet audio jack 3.5mm dhe microUSB 2.0 për lidhje me pajisje tjera, ka sistemin operativ Google Android dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6901443304257
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.5
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
70.9
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 020
Kodi i prodhuesit:
51092LEU
Lansuar:
13. 6. 2018
Lartësia [mm]:
146.5
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.45
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
16+
Modeli i procesorit:
Mediatek MTK6739 (4x1.5 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
142
Prodhuesi:
Huawei
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1440 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
5
Rezolucioni i kamerës [MP]:
8
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.3
me keto performanca punon super
Shkruaj koment

Bashkangjitja Huawei Y5 2018 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE