Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Huawei Y5 2018, 2GB RAM, 16GB, i zi

Kodi i produktit:
237827
Bluetooth:
Memoria operuese [GB]:
2
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Slot për kartë memorie:
E ndarë

Si të porosisim në Gjirafa50?

209.50 
Ju kurseni : 63.00   (30%)
146.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 24.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Huawei Y5 2018 është celular SMART i cili mban brenda vetes performancë solide dhe shfaqje të imazheve të detajizuara në mënyrë që të keni qendrën e argëtimit në dorën tuaj për një çmim të volitshëm. Aksesori vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh MediaTek MTK6739 i cili kombinohet me 2GB RAM dhe ekranin me prekje (touch) me madhësi 4.45" që mban kualitet HD dhe rezolucion prej 1440 x 720 piksela në mënyrë që të përjetoni shpejtësi të lartë kompjuterike të të gjitha aplikacioneve dhe imazhe kristal të pastërta. Pos kësaj, ai është pajisur me 16GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave, mban portet audio jack 3.5mm dhe microUSB 2.0 për lidhje me pajisje tjera, ka sistemin operativ Google Android dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

me keto performanca punon super
Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6901443304257
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.5
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
70.9
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 020
Kodi i prodhuesit:
51092LEU
Lansuar:
13. 6. 2018
Lartësia [mm]:
146.5
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.45
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
Modeli i procesorit:
Mediatek MTK6739 (4x1.5 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
142
Prodhuesi:
Huawei
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1440 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
5
Rezolucioni i kamerës [MP]:
8
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.3

Bashkangjitja Huawei Y5 2018 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE