Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Këllëf Nillkin Qin Book për Samsung A530 Galaxy A8 2018, i kaftë

Kodi i produktit:
234110
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048151659
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A8 (2018)
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
8596311010729

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat celularë janë pajisje të brishta, dhe duhet t'i kushtohet vëmendje mbrojtjes së tyre. Për këtë qëllim, Nillkin vjen me një këllëf Qin për telefonin celular Samsung A530 Galaxy A8 2018. Jepni telefonin tuaj celular mbrojtje më të mirë kundër goditjeve, gërvishtjeve dhe pluhurit. Këllëfi është i pajisur me një ndarje për kartelë bankare. Ka qasje të lehtë në të gjitha butonat dhe portet. Është bërë prej lëkure të qëndrueshme artificiale dhe ka një pamje elegante.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048151659
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A8 (2018)
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
8596311010729
Lansuar:
7. 4. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Kaftë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE