Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Konvertues wireless i ziles Honeywell DCP917S

Kodi i produktit:
239046
EAN:
5004100967541
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCP917S
Lansuar:
26. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DCP917S është konvertues wireless i zilës nga Honeywell që do ju mundësoj të përdorni zilen e vjetër pa pasur nevoje ta ndërroni. Pajisja mund të funksionoj me distancë deri në 200 metra dhe lidhet me teknologjinë Honeywell ActivLink për kontrollim të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5004100967541
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCP917S
Lansuar:
26. 6. 2018
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE