Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laps digjital Adonit stylus Dash 3, i zi

Kodi i produktit:
231889
EAN:
847663022440
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
8.5
I përdorshëm me:
Seritë Apple aPads Air, Apple iPad 4, Apple iPad 2017, Apple iPads Mini series, Apple iPhone 5, Apple iPhone 6, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6S, Apple iPhone 6S Plus, Apple iPhone 7, Apple iPhone
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lapsat Adonit kombinojnë precizitetin dhe dizajnin praktikë dhe të thjeshtë në mënyrë që të performoni jashtëzakonisht mirë dhe pa telashe mbi tabletën tuaj. Lapsi ju garanton precizitet në saje të majes me trashësi 1.9mm. Pos kësaj, lapsi është ndërtuar nga metali me ngjyrë të zezë, mban bateri deri në 14 orë, është e përshtatur për sistemet operative Android dhe iOS, dhe mund të aktivizohet me një klikim të thjeshtë sikur të ishte stilolaps i thjeshtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
847663022440
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
8.5
I përdorshëm me:
Seritë Apple aPads Air, Apple iPad 4, Apple iPad 2017, Apple iPads Mini series, Apple iPhone 5, Apple iPhone 6, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6S, Apple iPhone 6S Plus, Apple iPhone 7, Apple iPhone
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
ADJD3B
Lansuar:
6. 3. 2018
Lartësia [mm]:
141
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
12
Ueb-i i prodhuesit:
Adonit.net

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE