Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie ScreenShield për Pocketbook 627 Touch Lux 4 POB-627TL4-D

Kodi i produktit:
256480
Dizajnuar për:
E-Book Reader
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
PocketBook 627 Touch Lux 4
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi:
POB-627TL4-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Folia ScreenShield e dizajnuar për librat elektronik Pocketbook 627 Touch Lux 4 do t'ju ofrojë mbrojtje maksimale duke shmangur gërvishtjet, pluhurin apo spërkatjet nga pikat e ujit. Kjo folie do t'ju mundësojë ta mbani pajisjen tuaj si të re për një kohë të gjatë. Ngjitja e saj është shumë e lehtë dhe e shpejtë, ndërsa kur të hiqet ajo nuk lë ndonjë shenjë. Gjithashtu, përveç që mbron ekranin, ajo mund t'i mbulojë edhe gërvishtjet ekzistuese gjë që reflekton në një pamje më të re të pajisjes tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book Reader
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
PocketBook 627 Touch Lux 4
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi:
POB-627TL4-D
Lansuar:
9. 3. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE