Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie Screenshield për tablet për lexim AMAZON Kindle Oasis 2 Gen

Kodi i produktit:
236396
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8595603644581
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Oasis - gjenerata e 2-të

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ScreenShield minimizon me siguri rrezikun e dëmtimit dhe ndotjes së pajisjes tuaj. Kjo do ta mbajë pajisjen tuaj të re për një kohë të gjatë. Në përdorim të përditshëm, folia është plotësisht e padukshme dhe nuk ndikon në funksionimin e pajisjes. ScreenShield është një mjet i shkëlqyeshëm për të mbajtur ekranin tuaj pa gërvishtje për një kohë të gjatë. Aplikimi i folies kërkon shumë pak kohë dhe nuk lë asnjë gjurmë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8595603644581
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Oasis - gjenerata e 2-të
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi:
AMZ-KINOA2G-D
Lansuar më:
15. 5. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE