Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Këllëf Connect IT p?r Amazon Kindle Paperwhite 1/2/3, i kuq

Kodi i produktit:
203863
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8595610611484
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite, Amazon Kindle Paperwhite 2, Amazon Kindle Paperwhite 3
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
CI-1028

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shfletuesit elektronik të librit janë shumë të brishtë. Ata mund shumë lehtë të shkatërrohen. Prandaj, është mirë që atyre t'iu shoqërohet një këllëf mbrojtës. Njëri nga këto këllëf është ky që shihni, i cili është i dizajnuar për shfletuesit elektronik të popullarizuar Amazon Kindle Paperwhite 1/2/3. Këllëfi ju garanton mbrojtje të rehatshme dhe të besueshme kundër ndikimeve negative nga jashtë. Ai është i veshur me magnet dhe kështu e eviton mundësinë që të hapet dhe t'ju bie kur jeni duke e bartur me vete. Përveç karakteristikave për kursim të energjisë dhe ruajtje nga dëmtimet ai po ashtu ka edhe mundësitë për On / Off / Sleep.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8595610611484
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite, Amazon Kindle Paperwhite 2, Amazon Kindle Paperwhite 3
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
CI-1028
Lansuar:
14 Dhjetor 2016
Ngjyra:
Kuq
Pesha [g]:
99
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE