Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellës CONNECT IT Doodle për Amazon Kindle Paperwhite, i bardhë

Kodi i produktit:
249825
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8595610622893
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite, Amazon Kindle Paperwhite 2, Amazon Kindle Paperwhite 3
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi:
CEB-1031-WH

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni i CONNECT IT Doodle dhe mbrojtja shumë origjinale janë projektuar për lexuesin elektronik, i ashtuquajturi Amazon Kindle Paperwhite v1, 2 dhe 3. Mbështjellësi është gjithashtu i pajisur me një prerje në pjesën e fundme për një buton sleep on / off / dhe një konektor karikimi. Dimensionet e mbrojtëses 125 x 172 x 14 mm. Pesha 99 g. Ngjyra e bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8595610622893
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite, Amazon Kindle Paperwhite 2, Amazon Kindle Paperwhite 3
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi:
CEB-1031-WH
Lansuar:
23. 11. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
Me motive, e bardhë
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE