Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellës CONNECT IT Doodle për PocketBook 616/627, i zi

Kodi i produktit:
273901
Besueshmëria:
100
Dimensionet e jashtme:
111,5 x 163,5 x 12
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8595610625627
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellësi siguron mbrojtje efektive kur përdorni lexuesin, si dhe kur e bartni atë. Është një mbështjellës shell, në të cilën lexuesi thjesht klikon dhe mbrohet nga: gërvishtja pluhuri elementet e jashtëm rënia e lexuesit në tokë Për shkak se është një mbështjellës mbrojtës i fortë, pjesa e përparme e tij është e pajisur me një material mikrofibër për të parandaluar gërvishtjen e ekranit në vetvete. Përveç të gjithë mbrojtjes së mësipërme, do të vlerësoni mbulesën e përparme të palosshme për lexim të lehtë në njërën anë ose mbylljen me magnet, gjë që parandalon hapjen aksidentale të mbështjellësit . Lexuesi është i pajisur edhe me një slot të poshtëm për butonin on / off, një slot i kartës microSD ose një lidhës karikimi që ju lejon të lidhni një kabllo me një terminal atipik të madh. Dimensionet e mbështjellësit 111.5 x 163.5 x 12 mm. Pesha 82 g. Ngjyra e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Dimensionet e jashtme:
111,5 x 163,5 x 12
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8595610625627
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
PocketBook 616 Basic Lux 2, PocketBook 627 Touch Lux 4
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi:
CEB-1076-DD
Lansuar:
28. 10. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
Cerná, Motiv
Pesha g:
82
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE