Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse POCKETBOOK për 616 dhe 627, i hirtë

Kodi i produktit:
249223
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
7640152095382
I përdorshëm me:
PocketBook 616 Basic Lux 2, PocketBook 627 Touch Lux 4
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi:
WPUC-627-S-GY

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi të keni mbrojtje të besueshme dhe moderne për pajisjes tuaj? POCKETBOOK vjen me dizajn elegant me lëkurë eko enkas për PocketBook 616 Basic Lux 2, PocketBook 627 Touch Lux 4. Është i pajisur me një mbyllje magnetike për të shmangur dëmtimet nga rënia dhe gërvishjet si dhe brenda ka material të butë mikrofibër. Avantazhi kryesor i kësaj mbyllje magnetike është se me mbylljen e saj, pajisja automatikisht kalon në modalitetin e kursimit të energjisë. Kjo mbrojtëse vjen në ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
7640152095382
I përdorshëm me:
PocketBook 616 Basic Lux 2, PocketBook 627 Touch Lux 4
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi:
WPUC-627-S-GY
Lansuar:
14. 11. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
PocketBook
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE