Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellëse CONNECT IT për Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), e kuqe

Kodi i produktit:
277046
Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
121 x 170 x 13
Dizajnuar për:
Lexues e-Book
EAN:
8595610625207
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesit e librave elektronikë janë pajisje shumë deliakte. Ato lehtë mund të dëmtohen, gërvishten dhe dëmtohen nëse hidhen. Prandaj, është e dobishme të blini një mbështjellëse mbrojtëse, e cila mund të sigurojë 100% pajisjen tuaj. Mbështjellësja është bërë nga një material i butë i zbutur me një përfundim që nuk rrëshqet. Veshja e brendshme është bërë nga mikrofibër. Tableti juaj për lexim do të jetë absolutisht i sigurt kur transferohet ose ruhet. Strehimi ofron rehati të garantuar dhe mbrojtje të besueshme ndaj ndikimeve të jashtme negative, falë ndikimeve të forta të shtypura brenda. Për lexim të rehatshëm, mbulesa e përparme është e rrotullueshme 360 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
121 x 170 x 13
Dizajnuar për:
Lexues e-Book
EAN:
8595610625207
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite 4
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi:
CEB-1040-RD
Lansuar më:
4. 12. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
Kuq
Pesha g:
90
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE