Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellëse me kapak CONNECT IT për Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), e zezë

Kodi i produktit:
277045
Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
121 x 170 x 13
Dizajnuar për:
Tablet për lexim (E-Book Reader)
EAN:
8595610625184
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tabletët për lexim (lexuesit e-book) janë pajisje shumë delikate. Ata lehtë mund të dëmtohen dhe gërvishten nëse hidhen. Prandaj, është e dobishme të blini një mbështjellëse mbrojtëse që mund të sigurojë 100% lexuesin tuaj. Mbështjellësja është bërë nga një material i butë me një përfundim që nuk rrëshqet. Veshja e brendshme është bërë nga mikrofibër. Lexuesi juaj elektronik i librit do të jetë absolutisht i sigurt kur transferohet ose ruhet. Mbështjellësja ofron rehati të garantuar dhe mbrojtje të besueshme ndaj ndikimeve të jashtme negative, falë futjeve të forta të shtypura brenda. Për lexim të rehatshëm, kapaku i përparmë është i rrotullueshëm deri në 360 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
121 x 170 x 13
Dizajnuar për:
Tablet për lexim (E-Book Reader)
EAN:
8595610625184
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite 4
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi:
CEB-1040-BK
Lansuar më:
4. 12. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
90
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE