Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse C-TECH PROTECT për Amazon Kindle PAPERWHITE 4, e zezë

Kodi i produktit:
260271
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8594125008598
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite 4
I përdorshëm me markat:
Amazon

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtëse për Amazon Kindle PAPERWHITE 4 (libër elektronik), e cila është bërë nga lëkura sintetike dhe e mbron pajisjen tuaj nga gërvishtjet apo dëmtimet tjera të ngjajshme. Me mbylljen e mbrojtëses pajisja juaj ndalet automatikisht, duke kursyer kështu baterinë e saj. Poashtu ka edhe hapsira të prera për të mos penguar konektorët dhe butonat. Aksesori vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8594125008598
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite 4
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi:
AKC-13BK
Lansuar:
7. 5. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë PU
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
C-Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE