Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse CONNECT IT për Amazon "All-New" Kindle 2016 (gjenerata e 8të), e kaftë

Kodi i produktit:
226018
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8595610613167
I përdorshëm me:
Amazon Kindle 8
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
CI-1153

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aksesorët që zgjedhni janë një çështje e shijes personale, si dhe nevojave tuaja aktuale. Mbrojtësja Connect IT është dizajnuar për e-libër Amazon "All-New" Kindle 2016 (gjenerata e 8-të). Kjo mbrojtëse i siguron lexuesit mbrojtje efektive kur e përdorin atë, por edhe kur e mbajnë atë. Kjo është një këllëf guackë, në të cilin lexuesi thjesht klikon dhe që nga ai moment është i mbrojtur nga gërvishtjet, pluhuri, elementë të ndryshme në natyrë ose duke kërcyer në guaskë nga rënia spontane e lexuesit nga këllëfi. Përveç mbrojtjes së madhe të lexuesit, do të vlerësoni gjithashtu tiparin e zgjimit / fjetjes së këtij këllëfi kur hapni ose mbyllni atë, që në mënyrë të konsiderueshme kursen jetën e baterisë, rreshtimi i brendshëm i mikrofibrave mbron ekranin e lexuesit nga gërvishtja, leximi i përshtatshëm edhe në njërën dorë ose mbyllja e magnetit për të parandaluar hapjen aksidentale të këllëfit. . Natyrisht, këllëfi ka qasje të pakufizuar në porte dhe kontrollet e lexuesit me përdorimin e këtij këllëfi që mirëmbahet dhe pastrohet e lehtë. Dimensionet e mbrojtëses 122 x 163 x 15 mm. Pesha 89 g. Ngjyra kafe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8595610613167
I përdorshëm me:
Amazon Kindle 8
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
CI-1153
Lansuar:
8. 11. 2017
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
E kaftë
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE