Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë elektronike e sheshtë Tactical Digital Notebook 8.5 ", e zezë

Kodi i produktit:
274711
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit inç:
8.5
EAN:
8596311097324
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2449357

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tabelë elektronike e sheshtë 8.5 ", e përshtatshme jo vetëm për fëmijët që lehtë mund të vizatojnë ose shkruajnë në të. Dhe nëse nuk e pëlqejnë krijimin, ata shpejt do të fshijnë gjithçka me prekjen e një butoni. Butoni për të parandaluar fshirjen e padëshiruar është vendosur në anën e pasme. Falë modelit të duhur teknologjik të baterisë së tij, shërben deri në dy vjet - energjia është e nevojshme vetëm për të fshirë imazhin. Kjo tabelë poashtu përmban një laps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit inç:
8.5
EAN:
8596311097324
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2449357
Lansuar më:
6. 11. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Tactical

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE