Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet për lexim Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 8GB, i kaltër

Kodi i produktit:
274916
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
167
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
Trashësia mm:
8,18

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tablet për lexim modern dhe funksional me ekran 6 ”, i cili do të shërbejë si një shoqërues i shkëlqyer në rrugë, transport publik, në mbrëmje të gjata në shtëpi ose në pushime. Amazon Kindle Paperwhite 4 me linja të qeta dhe elegante në mjeshtëri me cilësi të lartë e bën këtë tablet për lexim aksesorin e përsosur duke nënvizuar përsosmërisht personalitetin tuaj. Falë mbrojtjes së tij IPX8, tableti për lexim është i mbrojtur në mënyrë të përkryer nga uji, kështu që ju mund të lexoni në plazh, në vaskë apo edhe jashtë tij në shi. Tableti për lexim është i pajisur me një procesor të fuqishëm që siguron rrotullim të shpejtë dhe të qetë të faqeve. Memoria e tij me kapacitet 8 GB siguron që gjithmonë të mund të bartni një bibliotekë të pajisur jashtëzakonisht mirë me vete në një dizajn kompakt. Tableti për lexim është gjithashtu i pajisur me teknologjinë E Ink, duke ju siguruar një lexim të këndshëm në çdo kohë, në çdo vend. Tableti për lexim mbështet një gamë të gjerë të formateve dhe funksioneve, i cili shtrin përdorimin e lexuesit duke përfshirë edhe muzikë. Vetë pajisja nuk ka një lidhës jack ose të kufjeve, por mund të lidhet lehtësisht me altoparlantin ose kufjet përmes teknologjisë Bluetooth. Moduli i integruar wireless Wi-Fi ju lejon të përdorni atë përveç leximit për shfletim në internet ose për transferim të shpejtë dhe të lehtë të librave tek tableti për lexim. Dimensionet e tij janë: 167 x 116 x 8.18 mm. Pesha: 182 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
810019520488
Ekran me prekje touch:
Formatet e mbështetura:
AZW, AZW3, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
116
Kapaciteti i memories së brendshme MB:
8192
Kodi:
EBKAM1151
Lansuar:
8. 11. 2019
Lartësia mm:
167
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit inç:
6
Pesha g:
182
Prodhuesi:
Amazon
Trashësia mm:
8,18
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE