Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues e-book Amazon New Kindle 2019 i bardhë

Kodi i produktit:
277773
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
113
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
Trashësia mm:
8.7

Si të porosisim në Gjirafa50?

144.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje ka ndriçim LED që përshtatet sipas dëshirës ose nevojës tuaj. Ekrani 6 inç ofron një varg opsionesh për çdo adhurues leximi. Mbështet formatin Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, unprotected MOBI, PRC; HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP, formatin audio (AAX). Përfshin edhe fjalor. Përmes WiFi mund të shkarkoni libra në më pak se 60 sekonda. Mban baterinë disa javë. Ka port për lidhje me kompjuter si dhe për karikim. Memoria ofron kapacitet 4GB. Ka përmasa 160 x 113 x 8.7 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
8416671434228
Ekran me prekje touch:
Formatet e mbështetura:
AZW, AZW3, BMP, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
160
Kapaciteti i memories së brendshme MB:
4096
Kodi:
B07FQKFLJT
Lansuar:
16. 12. 2019
Lartësia mm:
113
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit inç:
6
Pesha g:
174
Prodhuesi:
Amazon
Trashësia mm:
8.7
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE