Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues e-book Amazon New Kindle 2019, i bardhë

Kodi i produktit:
271074
Besueshmëria:
100 %
Lloji i ekranit:
E-Ink
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
Trashësia mm:
8.7

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableti për lexim Amazon Kindle e-book tani është i pajisur me një dritë LED të rregullueshme të dobishme për lexim edhe më të rehatshëm. Ekrani 6-inç jep karakteristika të jashtëzakonshme të leximit, ndërsa bateria siguron një jetë shumë të gjatë. Shijoni leximin e librave më të shitur, romaneve ose dokumenteve kudo që të jeni. E-book Kindle lehtë bëhet shoku juaj i ri më i mirë. Ngarko mijëra libra në librin tuaj elektronik. E-Book mbështet shumë formate - Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, MOBI të pambrojtur, PRC amtare; HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP përmes konvertimit; Audible audio format (AAX) .. Nëse hasni një tekst në gjuhë të huaj, ju keni një fjalor të integruar. Lexuesi E-book nuk ka nevojë të karikohet shpesh tani. Mban deri në disa javë në bateri pa rikarikim të shpeshtë. Me Wi-Fi, ju mund të shkarkoni libra në më pak se 60 sekonda (në varësi të madhësisë së skedarit. Ekrani 6-inç E-Ink ofron kontrast të shkëlqyeshëm me lexueshmëri të shkëlqyeshme në rrezet direkte të diellit dhe rezolucionin 167ppi me ekranin 16-hije gri. Wireless 802.11b / g / n me mbështetje WEP, WPA dhe WPA2 është në dispozicion, duke i bërë librat në dispozicion pa një lidhje me PC. Sigurisht që ekziston edhe një ndërfaqe USB 2.0 për lidhje me një PC, e cila shërben edhe për karikimin. Karikimi nga një kompjuter ose karikues 5W me anë të kabllos USB zgjat afërsisht 4 orë. Pajisja ka memorie të brendshme me kapacitet të mjaftueshëm prej 4 GB. Nëse kapaciteti i brendshëm nuk është i mjaftueshëm, mund të përdorni ruajtjen në internet cloud për të gjithë përmbajtjen e Amazon.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
8416671524790
Ekran me prekje touch:
Formatet e mbështetura:
AZW, AZW3, BMP, DOC, DOCX, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
160
Kapaciteti i memories së brendshme MB:
4096
Lansuar më:
27. 9. 2019
Lartësia mm:
113
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit inç:
6
Pesha g:
174
Prodhuesi:
Amazon
Trashësia mm:
8.7
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE