Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues e-book Amazon New Kindle 2019, i zi

Kodi i produktit:
265552
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
113
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
Trashësia mm:
8.7

Si të porosisim në Gjirafa50?

143.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
810019520488
Ekran me prekje touch:
Formatet e mbështetura:
AZW, AZW3, BMP, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
160
Kapaciteti i memories së brendshme MB:
4096
Kodi:
B07FQ4DJ83
Lansuar:
24. 7. 2019
Lartësia mm:
113
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit inç:
6
Pesha g:
174
Prodhuesi:
Amazon
Trashësia mm:
8.7
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE