Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet për lexim PocketBook 627 Touch Lux 4, 6", 8GB, i gjelbërt

Kodi i produktit:
249228
Besueshmëria:
99 %
Lartësia mm:
161
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
Trashësia mm:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
158.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi i librave elektronik është një shoqërues i shkëlqyeshëm për momentet që do të kënaqeni duke lexuar. Lexuesi ka një memorje të integruar me kapacitet prej 8 GB, e cila është e zgjerueshme deri në 32 GB me një slot për kartë microSD. Mund të ruani shumë libra dhe të merrni një bibliotekë të shkëlqyeshme të lëvizshme. Për lehtësi të shkëlqyeshme jo vetëm për ju, por edhe për sytë tuaj, lexuesi është i pajisur me ekran 6 " E-Ink Carta me rezolucion HD, drita e pasme e saj lejon leximin edhe në vende më pak të ndritura. Lexuesi mbështet një larmi formatesh teksti dhe grafike, përfshirë EPUB DRM , EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI), JPEG, BMP, PNG, dhe TIFF. Do të shijoni Wi-Fi kur jeni afër Internetit si dhe veçori të tjera përveç leximit, siç janë PocketBook Cloud, Dropbox PocketBook dhe Send-to-PocketBook. Lexuesi i ri mishëron lehtësi dhe thjeshtësi në të gjitha drejtimet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
99 %
EAN:
7640152095177
Ekran me prekje touch:
Formatet e mbështetura:
BMP, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB DRM, FB2, HTM, HTML, CHM, JPEG, MOBI, PDF, PDF DRM, PNG, PRC, RTF, TIFF, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
108
Kapaciteti i baterisë mAh:
1 500
Kapaciteti i memories së brendshme MB:
8192
Kodi:
EBKPK1238
Lansuar:
28. 11. 2018
Lartësia mm:
161
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit inç:
6
Pesha g:
155
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia mm:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
USB:
WiFi:

Bashkangjitja Tablet për lexim PocketBook 627 Touch Lux 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE