Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues e-book PocketBook 627 Touch Lux 4, i zi

Kodi i produktit:
243309
EAN:
7640152094972
Lloji i ekranit:
E-Ink
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
Trashësia mm:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
157.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152094972
Ekran me prekje touch:
Formatet e mbështetura:
BMP, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB DRM, FB2, HTM, HTML, CHM, JPEG, MOBI, PDF, PDF DRM, PNG, PRC, RTF, TIFF, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
108
Kapaciteti i baterisë mAh:
1 500
Kapaciteti i memories së brendshme MB:
8192
Kodi:
PB627-H-WW
Lansuar:
21. 8. 2018
Lartësia mm:
161
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit inç:
6
Pesha g:
155
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia mm:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
USB:
WiFi:

Bashkangjitja Lexues e-book PocketBook 627 Touch Lux 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE