Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues e-book PocketBook 627 Touch Lux 4 Limited Edition, ari

Kodi i produktit:
273692
Besueshmëria:
100 %
Lloji i ekranit:
E-Ink
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
Trashësia mm:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
164.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje elektronike për lexim është shoqërues ideal për çdo adhurues leximi. Ka memorie 8GB me mundësi zgjerimi deri në 32GB përmes slotit për kartelë microSD. Me qëllim të ruajtjes së syve ka ekran mbrojtës E-ink Carta me rezolucion 758 x 1024 pikselë dhe ndriçim LED që mundëson leximin edhe në vende më pak të ndriçuara. Lidhet me WiFi dhe ofron një varg opsionesh. Ka edhe mbrojtëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Ekran me prekje touch:
Formatet e mbështetura:
BMP, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB DRM, FB2, HTM, HTML, CHM, JPEG, MOBI, PDF, PDF DRM, PNG, PRC, RTF, TIFF, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
108
Kapaciteti i baterisë mAh:
1 500
Kapaciteti i memories së brendshme MB:
8192
Kodi:
EBKPK1282
Lansuar:
21. 10. 2019
Lartësia mm:
161
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit inç:
6
Pesha g:
155
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia mm:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE