Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues e-Book PocketBook 631+ Touch HD 2, i kuq

Kodi i produktit:
235336
EAN:
7640152094798
Lloji i ekranit:
E-Ink
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
Trashësia [mm]:
9

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
205.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PocketBook 631+ Touch HD 2 është tableta e krijuar me material të kualitetit të lartë, dizajn të thjeshtë dhe elegant si dhe operim të lehtë për lexim të librave tuaj me rehati maksimale. Me ekranin e saj HD E Ink Carta dhe teknologjinë SMARTlight ju mund të lexoni pa i lodhur sytë dhe për një kohë të gjatë. Tableta vjen me rezolucion prej 1072 x 1448 piksela, ka 8GB hapësirë për ruajtjen e dokumenteve tuaja në formatet PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB (DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTML, MOBI, ACSM, JPEG, BMP, PNG, dhe TIFF si dhe vjen e pajisur me procesor që funksionon nën frekuencat 1GHz dhe ka 512MB RAM për shpejtësi gjatë prekjes. Pos kësaj, tableta mban portin microUSB për rimbushje dhe lidhje me kompjuter, ka baterinë me kapacitet prej 1500 mAh dhe vjen me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152094798
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
ACSM, BMP, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTM, HTML, CHM, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, RTF, TIFF, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
113,5
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 500
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
8
Kodi i prodhuesit:
EBKPK1567
Lansuar:
19. 4. 2018
Lartësia [mm]:
175
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
180
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia [mm]:
9
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
USB:
WiFi:

Bashkangjitja Lexues e-Book PocketBook 631+ Touch HD 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE