Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues e-book PocketBook 632 Touch HD 3, 16GB, i hirtë

Kodi i produktit:
255960
Bluetooth:
Lloji i ekranit:
E-Ink
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
Trashësia mm:
161,3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
204.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PocketBook Touch HD 3 është një bibliotekë e vogël me qindra libra që ju keni në dispozicion në transportin publik, në shtëpi, në shkollë ose në pushime. Ky lexues ka ekran me prekje 6 ” me mbështetje për një sërë veçorish të tilla si MP3 dhe m4d format audio, SmartLight për leximin gjatë ditës dhe natës. Lexuesi do t'ju habisë me rezistencën e lartë të ujit me mbrojtje IPX7, që zgjat deri në gjysmë ore nën ujë në thellësi deri në 1 m. Ekrani ka rezolucion HD (1072 x 1,448, 300 DPI), 512 MB memorie dhe 16 GB memorie të brendshme. Ai është i pajisur me një procesor 1 GHz dual-core dhe përmban 97 libra të instaluar në 14 gjuhë. Lexuesi është gjithashtu i pajisur me një bateri 1500 mAh dhe ka ndërfaqe MicroUSB. Dimensionet e tij janë 161.3 x 108 x 8 mm dhe peshon 155 g. Formatet E-book: PDF, PDF (DRM), EPIJB, EPUB (DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM. Formatet e imazhit: jpeg, bmp, png dhe tiff.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
7640152095252
Formatet e mbështetura:
ACSM, BMP, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTML, CHM, JPEG, MOBI, MP3, PDF, PNG, PRC, RTF, TCR, TIFF, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
108
Kapaciteti i baterisë mAh:
1 500
Kapaciteti i memories së brendshme MB:
16000
Kodi:
EBKPK1572
Lansuar:
5. 3. 2019
Lartësia mm:
8
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit inç:
6
Pesha g:
155
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia mm:
161,3
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE