Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues e-book PocketBook 740 Inkpad 3, i kaftë

Kodi i produktit:
230797
EAN:
7640152094767
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
136,5
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
8192

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
289.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi është i pajisur me një ekran me shumë prekje me kapacitet prej 7,8 "E Ink Carta, 16 aftësi të ekranit me ngjyra gri dhe rezolucion prej 1404 x 1872. Gjithashtu ju keni mundësi të vendosni madhësi të ndryshme të shkronjave të tekstit. Lexuesi mbështet një shumëllojshmëri të formateve të tekstit, audio dhe grafike, PDF, DRM, EPUB, DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM, JPEG, BMP, PNG, TIFF dhe MP3. Pajisja është siguruar nga një procesor 2-core 1 GHz, i plotësuar me 1GB RAM, me 8GB memorie të brendshme dhe kapacitetin për zgjerimin e mëtejshëm me një kartelë microSD (deri në 32GB). Porti i microUSB është për komunikim dhe ngarkim, dhe mund të përdorni kompjuterin tuaj ose pothuajse çdo ngarkues USB për t'u aktivizuar. Poashtu, MARTlight është për balancimin të lehtë të dritës së ditës dhe të natës. Dimensionet e lexuesit janë 195 x 136.5 x 8 mm dhe 210 gram. Fuqia sigurohet nga një bateri me kapacitet prej 1900 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152094767
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
136,5
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
8192
Kodi i prodhuesit:
EBKPK1568
Lansuar:
15. 2. 2018
Lartësia [mm]:
195
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
7,8
Pesha [g]:
210
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia [mm]:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE