Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 3 (2015) - e bardhë

Kodi i produktit:
200628
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
AZW, AZW3, BMP, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
169
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
4096

Si të porosisim në Gjirafa50?

226.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Amazon Kindle Paperwhite është lexues e-book që ju mundëson të mbani një librari të tërë me vete kudo që shkoni dhe të lexoni me rehati dhe pa i lodhur sytë tuaj. Aksesori është i pajisur me ekranin me prekje (touch) E-ink me madhësi 6" që ofron rezolucion prej 300 ppi dhe një mori karakteristikash të tjera për të mundësuar që të shihni shkronjat të pastërta dhe pa pengesa prej dritës së ambientit. Pos kësaj, tableta ka 4GB memorie për ruajtjen e të dhënave, mban bateri që mund të zgjas deri në 6 javë, si dhe vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
AZW, AZW3, BMP, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
169
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
4096
Kodi:
EBKAM1141
Lansuar:
14. 10. 2016
Lartësia [mm]:
117
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
205
Prodhuesi:
Amazon
Trashësia [mm]:
9,1
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE