Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4, 6", i zi

Kodi i produktit:
250799
Bluetooth:
EAN:
841667180021
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
116

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
168.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi elektronik i librave e- book është shoqëruesi i përsosur për momentet si të kënaqeni gjatë leximit. Ky e- book vjen me ekran touch me diagonale të ekranit 6" me rezolucion 300 piksela duke ju ofruar qartësi dhe ndriqim adekuat gjatë leximit. Ky lexues vjen me kapacitet 8 GB dhe mbështet shumë formate si formati i Kindle 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF,, PRC, HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP. Nëse gjeni një gjuhë të huaj, ju mund të përdorni një fjalor gjithëpërfshirës, ndërsa me WiFi, ju mund të shkarkoni libra në më pak se 60 sekonda. E-book është i. pajisur me rrjetin Wi-Fi 802.11b / g / n me mbështetjen WEP, WPA, WPA2 dhe WPS, dhe me anë të kësaj librat janë në dispozicion pa pasur nevojë të lidhen me një kompjuter. Natyrisht, një port USB është gjithashtu i disponueshëm për t'u lidhur me një kompjuter që ta karikoni për vetëm 4 orë. Për shkak të dimensioneve kompakte 167 x 116 x 18.8mm ju mund ta merrni kudo me vete.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
841667180021
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
116
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
8192
Lansuar:
13. 12. 2018
Lartësia [mm]:
167
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
182
Prodhuesi:
Amazon
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
USB:
WiFi:

Bashkangjitja Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE