Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues eBook PocketBook 626 Touch Lux 3, i bardhë

Kodi i produktit:
237684
EAN:
76401520934251
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTM, HTML, CHM, PDF, PRC, RTF, TCR, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
114,6

Si të porosisim në Gjirafa50?

156.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PocketBook 626 Touch Lux 3 është lexues eBook i pajisur me teknologjinë më të fundit të ekranit E Ink Carta HD që do ju mundësoj të lexoni me rehati dhe ta përdorni me lehtësi. Falë peshës së lehtë dhe dizajnit kompakt ju do të mund ta bartni me vete kudo që shkoni. Aksesori është pajisur me ekranin me prekje (touch) me madhësi 6" i cili mund të shfaq 16 nuanca të ngjyrës së hirtë nën rezolucionin 1024 x 758 piksela. Pos kësaj, ai mban baterinë me kapacitet prej 1500 mAh, është pajisur me portin microUSB për rimbushje të baterisë dhe transferim të librave nga kompjuteri, vjen me kapacitet prej 8GB si dhe ka ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
76401520934251
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTM, HTML, CHM, PDF, PRC, RTF, TCR, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
114,6
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 500
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
8192
Lansuar:
11. 7. 2018
Lartësia [mm]:
174,4
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
208
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia [mm]:
8.3
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
WiFi:

Bashkangjitja Lexues eBook PocketBook 626 Touch Lux 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE