Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues e-Book PocketBook 631 Touch HD, e kuqe

Kodi i produktit:
224038
EAN:
7640152094514
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
DJVU, DOC, DOCX, DRM, EPUB, FB2, HTML, CHM, PDF, PRC, RTF, TCR, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
113,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

202.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi elektronik i librave POCKETBOOK 631 Touch HD është shoqëruesi i përsosur për momentet si të kënaqeni gjatë leximit. Ky lexues posedon 512MB RAM, 8GB memorie të brendshme dhe deri në 32 GB aftësi të zgjerimit me slotin e kartës microSD kështu që ju mund të ruani shumë libra dhe të keni një biblotekë tuajën personale elektronike. Produkti është i pajisur me ekranin me madhësi 6" E ink Carta HD me rezolucion 1072 x 1448 piksela. Lexuesi mbështet një gamë të gjerë të formateve të ndryshme tekstesh, audio dhe grafike, ndër të cilat përfshijnë EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTML, DOC, PRC (MOBI), JPEG, BMP, PNG, TIFF dhe MP3. Ky produkt vjen me dimensione 113.5 x 175 x 9 mm dhe me bateri me kapacitet 1500 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152094514
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
DJVU, DOC, DOCX, DRM, EPUB, FB2, HTML, CHM, PDF, PRC, RTF, TCR, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
113,5
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 500
Kodi:
EBKPK1566
Lansuar:
11. 10. 2017
Lartësia [mm]:
175
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
180
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia [mm]:
9
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE