Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues e-book PocketBook 740 Inkpad 3, i zi

Kodi i produktit:
250810
EAN:
7640152095146
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
DJVU, DOC, EPUB, FB2, HTML, CHM, MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
8192

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
277.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi elektronik i librave POCKETBOOK është shoqëruesi i përsosur për momentet si të kënaqeni gjatë leximit. Ky lexues posedon 1 GB RAM, 8 GB memorie të brendshme dhe deri në 32 GB aftësi të zgjerimit me slotin e kartës microSD kështu që ju mund të ruani shumë libra dhe të keni një biblotekë tuajën personale elektronike. Produkti është i pajisur me ekranin me madhësi 7.8" E ink Carta me rezolucion 1404 x 1872 piksela dhe me teknologjinë SMARTlight për lexim për vendet pa ndriqim, i lexon formatet PDF, DRM, EPUB, DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM, JPEG, BMP, PNG, TIFF MP3. Ky produkt vjen me dimensione 195 x 136.5 x 8 mm dhe me bateri me kapacitet 1900 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152095146
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
DJVU, DOC, EPUB, FB2, HTML, CHM, MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
8192
Kodi:
EBKPK1569
Lansuar:
5. 12. 2018
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
7,8
Pesha [g]:
210
Prodhuesi:
PocketBook
Senzor për lëvizje:
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE