Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues elektronik Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 8GB, i zi

Kodi i produktit:
277774
Besueshmëria:
100 %
Lloji i ekranit:
E-Ink
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
Trashësia mm:
8,12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
184.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexues elektronik funksional me ekran 6 ”, i cili do të shërbejë si një shoqërues i shkëlqyer në rrugë, transport publik, në mbrëmje të gjata në shtëpi ose në pushime. Falë mbrojtjes së tij IPX8, lexuesi është i mbrojtur në mënyrë të përkryer nga uji, kështu që ju mund të lexoni në plazh, në vaskë apo edhe jashtë në shi. Lexuesi është i pajisur me një procesor të fuqishëm që siguron rotacion të shpejtë dhe të qetë të faqeve. Memoria e lexuesit 32 GB siguron që gjithmonë të mund të bartni një bibliotekë të pajisur jashtëzakonisht me vete në një dizajn kompakt. Lexuesi elektronik është gjithashtu i pajisur me teknologjinë E Ink, duke ju siguruar një lexim të këndshëm në çdo kohë, në çdo vend. Lexuesi mbështet një gamë të gjerë të formateve dhe funksioneve, i cili shtrin përdorimin e lexuesit në muzikë. Vetë lexuesi nuk ka një lidhës të altoparlantëve ose kufjeve, por ai mund të lidhet lehtësisht me altoparlantin ose kufjet përmes teknologjisë Bluetooth. Moduli i integruar wireless Wi-Fi ju lejon të përdorni lexuesin përveç leximit për shfletim në internet ose për transferim të shpejtë dhe të lehtë të librave te lexuesi. Dimensionet e tij janë 167 x 116 x 8.18 mm dhe peshon 182 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
841667160740
Ekran me prekje touch:
Formatet e mbështetura:
AZW, AZW3, BMP, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
116
Kapaciteti i memories së brendshme MB:
32 000
Lansuar:
16. 12. 2019
Lartësia mm:
167
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit inç:
6
Pesha g:
191
Prodhuesi:
Amazon
Trashësia mm:
8,12
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE