Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues elektronik POCKETBOOK 616 Basic Lux 2, i zi

Kodi i produktit:
243311
Besueshmëria:
98 %
Lloji i ekranit:
E-Ink
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
Trashësia mm:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi elektronik i librave POCKETBOOK 616 Basic Lux 2 është shoqëruesi i përsosur për momentet si të kënaqeni gjatë leximit. Ajo posedon 8GB memorie deri në 32 GB aftësi të zgjerimit me slotin e kartës microSD kështu që ju mund të ruani shumë libra dhe të keni një biblotekë tuajën personale elektronike. Produkti është e pajisur me ekranin me madhësi 6" E-Ink Carta me një rezolucion 758 x 1024 HD dhe me dritë LED për lexim në vende pa ndriçim, i lexon formatet EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI), JPEG, BMP, PNG dhe TIFF. Poashtu është e paisur me Wi-fi i dhe mund të përdorni veçori të tjera përveç leximit, siç janë Cloud PocketBook, Dropbox PocketBook dhe Send-to-PocketBook. Lexuesi i ri PocketBook Basic Lux 2 mishëron lehtësinë dhe thjeshtësinë në të gjitha drejtimet dhe do t'ju kënaq pafund gjatë leximit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
98 %
EAN:
7640152095030
Formatet e mbështetura:
DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB DRM, FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, CHM, MOBI, PDF, PDF DRM, PRC, RTF, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
108
Kapaciteti i baterisë mAh:
1300
Kapaciteti i memories së brendshme MB:
8192
Kodi:
PB616W-H-WW
Lansuar:
21. 8. 2018
Lartësia mm:
161,3
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit inç:
6
Pesha g:
155
Prodhuesi:
PocketBook
Reproduktor:
Jo
Trashësia mm:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
USB:
WiFi:

Bashkangjitja Lexues elektronik POCKETBOOK 616 Basic Lux 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE