Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

PocketBook 615 Basic Lux, zezë

Kodi i produktit:
224931
EAN:
7640152094347
Lloji i ekranit:
E-Ink
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
Trashësia [mm]:
8.3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
128.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi është i pajisur me ekran me madhësinë 6 "E Ink Carta, i cili mund të shfaqë 16 hije gri dhe një rezolucion prej 1024 x 758 piksele. Reagimet e shpejta sigurojnë procesorin me frekuencë 1 GHz, e cila plotësohet me 256 MB memorie. Kapaciteti total i memories së brendshme është 8 GB (deri në 32 GB), portin microSB për komunikim dhe ngarkim. Lidhja e internetit është përmes WiFi. Dimensionet e lexuesit janë 174.4 × 114.6 × 8.3 mm dhe peshojnë vetëm 170 gram, mundësuar nga një bateri e integruar 1300 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152094347
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
ACSM, BMP, DJVU, DOC, DOCX, DRM, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, CHM, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, RTF, TCR, TIFF, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
174,4
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
2 050
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
8192
Kodi i prodhuesit:
EBKPK1534
Lansuar:
24. 10. 2017
Lartësia [mm]:
114,6
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
170
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia [mm]:
8.3
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
USB:
WiFi:

Bashkangjitja PocketBook 615 Basic Lux edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE