Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabletë dixhitale për vizatim dhe shkrim, 8.5" inch

Kodi i produktit:
274710
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit inç:
8.5
EAN:
8596311097317
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2449356

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një një tablet dixhitale të kualitetit mëse të lartë. Dallohet me përdorim të lehtë dhe po ashtu është enkas për të vizatuar si edhe për të shkruar. Ofron bateri të shkëlqyer dhe dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të lartë si edhe me një dizajn të bukur dhe mëse modern.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit inç:
8.5
EAN:
8596311097317
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2449356
Lansuar:
6. 11. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Tactical

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE