Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet për lexim Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 6", 32GB, i zi

Kodi i produktit:
255963
Besueshmëria:
100 %
Lloji i ekranit:
E-Ink
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
Trashësia mm:
8.12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
209.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexues modern dhe funksional i librave elektronikë me ekran 6 ”, i cili do të shërbejë si një shoqërues i shkëlqyer në rrugë, transport publik, gjatë mbrëmjeve të gjata në shtëpi ose në pushime. Amazon Kindle Paperwhite 4 me linja të qeta dhe elegante në mjeshtëri me cilësi të lartë e bën këtë lexues aksesorin e përsosur të dizajnit duke nënvizuar përsosmërisht personalitetin tuaj. Falë mbrojtjes së tij IPX8, lexuesi është i mbrojtur në mënyrë të përkryer nga uji, kështu që ju mund të lexoni në plazh, në vaskë apo edhe jashtë në shi. Lexuesi është i pajisur me një procesor të fuqishëm që siguron rotacion të shpejtë dhe të qetë të faqeve. Memoria e lexuesit 32 GB siguron që gjithmonë të mund të bartni një bibliotekë të pajisur jashtëzakonisht me vete në një dizajn kompakt. Lexuesi elektronik është gjithashtu i pajisur me teknologji E Ink për një lexim të rehatshëm në çdo kohë, në çdo vend. Lexuesi mbështet një gamë të gjerë të formateve dhe funksioneve, i cili shtrin përdorimin e lexuesit edhe për muzikë. Vetë lexuesi nuk ka një lidhës për altoparlant ose kufje, por mund të lidhet lehtësisht me altoparlantin ose kufjet përmes teknologjisë Bluetooth. Moduli i integruar wireless Wi-Fi ju lejon të përdorni lexuesin përveç leximit edhe për shfletim në internet ose për transferim të shpejtë dhe të lehtë të librave tek lexuesi. Ky lexues elektronik ka rezolucion 1448 x 1072. Dimensionet e tij janë 167 x 116 x 8.18 mm dhe peshon 182 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
841667193861
Ekran me prekje touch:
Formatet e mbështetura:
AZW, AZW3, BMP, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
116
Kapaciteti i memories së brendshme MB:
32 000
Kodi:
EBKAM1144
Lansuar më:
5. 3. 2019
Lartësia mm:
167
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit inç:
6
Pesha g:
191
Prodhuesi:
Amazon
Trashësia mm:
8.12
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
USB:
WiFi:

Bashkangjitja Tablet për lexim Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE