Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet për lexim Amazon New Kindle 2020, 6", 8GB, i zi

Kodi i produktit:
294841
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
113
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
Trashësia mm:
8.7
Prodhuesi:
Amazon

Si të porosisim në Gjirafa50?

137.50 
Ju kurseni : 12.38   (9%)
125.12 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.43 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një lexues i librave elektronikë me ekran me prekje 6 ". Lloji i ekranit është E-Ink. Lexuesi mbështet formatet AAX, AZW, AZW3, BMP, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT. Ka memorie të brendshme me kapacitet prej 8192 MB. Poashtu, lexuesi është i pajisur me Bluetooth dhe WiFi 802.11b / g / n. Përmasat e lexuesit janë: gjerësia 160 mm, lartësia 113 mm, thellësia 8.7 mm, dhe peshon 174 g. Vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
841667188577
Ekran me prekje touch:
Formatet e mbështetura:
AAX, AZW, AZW3, BMP, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
160
Kapaciteti i memories së brendshme MB:
8192
Kodi:
PRE180d
Lansuar:
11. 8. 2020
Lartësia mm:
113
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit inç:
6
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
174
Prodhuesi:
Amazon
Trashësia mm:
8.7
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
WiFi:
Vendi i origjinës:
Spain

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE