Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet për lexim Amazon Kindle 8 Touch 2016

Kodi i produktit:
200676
Bluetooth:
Lartësia [mm]:
160
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
Trashësia [mm]:
9,1
Prodhuesi:
Amazon

Si të porosisim në Gjirafa50?

114.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Amazon Kindle 8 Touch 2016 është tablet që përdoret për lexim të librave apo dokumenteve online. Ky tablet ka një dizajn shumë të hollë dhe vjen në dy ngjyra - të zezë klasike dhe të bardhë elegante. Ky version vjen me një jetëgjatësi të madhe të baterisë. Shijoni librat më të shitur, romanet apo biografitë, kudo që jeni. Kjo pajisje posedon teknologjinë E-Ink që mbron sytë tuaj nga lodhja apo dëmtimi. Po ashtu karakterizohet me një shpejtësi të lartë të shkarkimit të librave. Mund të shkarkoni një libër për vetëm 60 sekonda.

Vlerësimet

Perfekt. E mbane baterine afer 3 jave edhe shume e rehatshme edhe nese lexoni per kohe te gjate.

Po ashtu te gjitha librat mundeni me i barte prej PC-se, vetem se duhet ti konvertoni ne .mobi per me kane wordwise.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
G000K9058326023N
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
AZW, AZW3, BMP, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
115
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
4 096
Kodi i prodhuesit:
B00ZV9PXP2
Lansuar:
18 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
160
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
161
Prodhuesi:
Amazon
Trashësia [mm]:
9,1
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
WiFi:

Bashkangjitja Tablet për lexim Amazon Kindle 8 Touch 2016 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE